Martín zamierza przesłuchać Leilę i jej szofera. Fabiola skarży się matce i siostrze, że Marlene wmówiła jej, że została półsierotą. Cynthia prosi Bobby’ego, żeby pomógł Robertowi. Bobby nakazuje Panchowi wycofać wniesiony przeciwko tamtemu pozew. Marlene jest zadowolona z powodzenia jej nowych interesów. Rozkazuje Albertowi opóźnić rozwód Adriany z Andym, zaś temu ostatniemu poleca zająć się sprawą Mogollonów.

Viviana stawia korzystną dla Fabioli diagnozę, co złości Marlene. Podła kobieta zarzuca sidła na dyrektora szpitala, żeby przekonać go do zamknięcia Fabioli w ośrodku. Andy i jego ludzie spiskują przeciwko Panchowi. Szofer Leili przyznaje się, że skłamał. Przypomina sobie, że w noc zabójstwa Carmen natknął się na pielęgniarza. Armando jest wściekły na Marlene za krzywdę, jaką wyrządziła jej córce. Eva bardzo przeżywa umieszczenie Fabioli w ośrodku psychiatrycznym.

Materiały novela.pl / Fot. Telemundo

„Przeznaczenie Evy” (Eva, la trailera), telenowela, Stany Zjednoczone 2016; Reżyseria: Leonardo Galavís, Nicolás di Blasi; Występują: Edith González, Jorge Luis Pila, Arap Bethke, Erika de la Rosa, Javier Díaz Dueñas, Vanesa Bauche, Roberto Mateos, Sofía Lama, Henry Zakka i inni; Strona: www.novela.pl/przeznaczenie-evy/.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.