„Przeznaczenie Evy” – Odcinek 121: Śmierć Marlene

W 121. odcinku telenoweli „Przeznaczenie Evy”: Virginia zabija Marlene. Pablo i Armando trafiają do szpitala. Emisja 15 maja o godz. 15:50 w iTVN .

Armando chce się skontaktować z Pablem i uprzedzić go o grożącym mu ze strony Marlene niebezpieczeństwie. Marlene porywa Pabla. Następnie wysyła zdjęcia jego i Virginii do Evy i umawia się z nią w Monsol. Kobieta przybywa na spotkanie. Rozgniewana Marlene grozi zabiciem wszystkich zakładników. Zjawia się Armando i próbuje pokrzyżować jej szyki.

Marlene strzela do Evy, ale Pablo osłania ją swoim ciałem. Kobiecie udaje się również zranić Armanda, lecz sama także zostaje postrzelona. Po chwilowej utracie przytomności przymierza się do kolejnego ataku na Evę, ale Virginia oddaje w jej stronę serię strzałów. Martín dowiaduje się, że Pablo jest ranny. Eva martwi się zarówno o życie zarówno Pabla, jak i Armanda. Álvarez identyfikuje ciało Andy’ego. Eva dowiaduje się, że Ana i Reynaldo są parą. Armando przeczuwa zbliżająca się śmierć.

Materiały novela.pl / Fot. Telemundo

„Przeznaczenie Evy” (Eva, la trailera), telenowela, Stany Zjednoczone 2016; Reżyseria: Leonardo Galavís, Nicolás di Blasi; Występują: Edith González, Jorge Luis Pila, Arap Bethke, Erika de la Rosa, Javier Díaz Dueñas, Vanesa Bauche, Roberto Mateos, Sofía Lama, Henry Zakka i inni; Strona: www.novela.pl/przeznaczenie-evy/.Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.