„Prześladowana” – Odcinek 31: Wstrząs

W 31. odcinku telenoweli „Prześladowana”: Roxana przestaje mówić. Lucía prosi Carlosa o pomoc. Emisja 9 czerwca 2021 o godz. 15.00 w Novelas+.

Liliana spotyka się z Roque w umówionym miejscu. Lucía przeczuwa, że coś złego spotka Roxanę. Liliana grozi szantażyście bronią, żeby ten oddał jej pamięć USB. Fernanda spotyka się z Radamésem, żeby porozmawiać o jego małżeństwie z Heleną. Roxana i Memín są świadkami, jak Liliana doprowadza do tragicznej śmierci Roque. Przerażona dziewczynka krzyczy, czym ściąga na siebie uwagę ciotki. Deyanira zawiadamia przyjaciółkę o zaginięciu Roxany. Tymczasem jej udaje się uciec przed Lilianą. Z pomocą Memína ukrywa się. Liliana zdaje relację „Diabłu” ze spotkania z szantażystą – mówi o dziecięcym świadku.

Gastón informuje Nurię o śmierci Roque. Olegario i Radamés przyjeżdżają na miejsce zdarzenia. Lucha ma żal do przyjaciółki, że nie dopilnowała Roxany. Tymczasem Daniel rozpoczyna poszukiwania dziewczynki. Podobnie jak Olegario. Daniel obiecuje ukochanej, że wkrótce znajdą jej córkę. Liliana odkrywa, kim jest dziewczynka – to córka Luchy. Pablo pomaga Roxanie i Memínowi uciec z miejsca tragicznych wydarzeń. Sam odnajduje ciało Roque. Rozpoczyna się dochodzenie w sprawie śmierci mężczyzny.

Lucía modli się o powrót córki. W tym momencie pojawiają się Roxana i Memín. Lucha chce wiedzieć, co się stało z dziewczynką. Przyjaciel Roxany korzysta z okazji i ucieka z domu Deyaniry. Córka Luchy przestaje mówić. Policja przesłuchuje Gastóna w sprawie śmierci Roque. Pijana Débora szuka syna. Daniel prosi Genara, żeby przeanalizował ostatnie nagranie Cesara. Lucía zabiera Roxanę na konsultację u Carlosa. Przyjaciel stawia diagnozę – dziewczynka cierpi na zespół stresu pourazowego.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/przesladowanaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.