„Prześladowana” – Odcinek 30: Przysługa

W 30. odcinku telenoweli „Prześladowana”: Genaro dowiaduje się, że Roque szantażuje Liliana. Kobieta prosi go o pomoc. Emisja 8 czerwca 2021 o godz. 15.00 w Novelas+.

Roque szantażuje Lilianę – pieniądze w zamian za pamięć USB. Siostra Amparo trafia na salę operacyjną. El Chango próbuje pozbyć się Daniela. Camila uprzedza Helenę, że czeka ją batalia sądowa z Radamésem. Consuelo zastaje w swoim domu Nurię. Po konfrontacji z kochanką męża pakuje swoje rzeczy i odchodzi. Liliana prosi Genaro, żeby pomógł jej odzyskać obciążającą ją pamięć USB. Lucha i siostra Milagros zbliżają się do siebie. Daniel wypytuje ukochaną o jej relacje z „Diabłem” Marrero. Tymczasem on chce się dowiedzieć wszystkiego o szantażyście, który znalazł pamięć USB. Ignacio popiera związek córki z Pablem, czym naraża się na gniew żony. Fernanda jest gotowa na wszystko, żeby na nowo rozdzielić kochanków. Abel zaczyna mieć wątpliwości w sprawie ślubu z Adrianą, postanawia go przełożyć. Roxana wymyka się Deyaniry. Wraz z Memínem ruszają tropem ulubionej maskotki dziewczynki.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/przesladowanaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.