„Po prostu María” – Odcinek 127: Toast za szczęście

W 127. ostatnim odcinku telenoweli „Po prostu María”: María znajduje szczęście u boku Cristóbala. Emisja 7 marca 2017 o godz. 16:00 w Czwórce.

María dowiaduje się od Cristóbala, że Pacheco nie był lekarzem, lecz biedakiem, którego opłaciła Vanessa, żeby podszywał się pod medyka, a teraz został zabity. Jest zdruzgotana, albowiem wierzyła, że mężczyzna wyjawi jej, co zrobił z jej dzieckiem. Pina zwraca Maríi Lupitę i mówi, że jest niemowlęciem, które wykradła jej Vanessa. Cristóbal z wzruszeniem przyjmuje wiadomość, że został ojcem. Pina mówi matce Benignie, że ona i Laureano pragną zaadoptować Martína. María zaprasza Alejandra, Cristóbala i Rodriga do swojego domu, żeby oznajmić, że postanowiła wziąć ślub… z tym ostatnim.

Cristóbal informuje matkę, że zrezygnował z zabiegania o Maríę, żeby mogła ułożyć sobie życie z Rodrigiem. Vanessa pojawia się niespodziewanie na chrzcinach Lupity. Przymierza się do zabicia Maríi, ale Cristóbal z narażaniem życia powstrzymuje ją. Ciężko ranny trafia do szpitala. Vanessa zostaje aresztowana i wtrącona do więzienia. Kapitan Aguilar uświadamia ją, że już nigdy nie odzyska wolności. Alejandro ratuje życie Cristóbalowi, choć jego stan pozostaje ciężki. Claudia i Sonia zmawiają się, by wspólnie zabić Vanessę. María modli się o życie Cristóbala. W trakcie modlitwy wracają jej wspomnienia.

María i Cristóbal biorą ślub kościelny. Mijają lata. Alejandro wraz z rodziną spotykają się z Maríą, Cristóbalem, Laureanem, Piną, by wspólnie wznieść toast za ich rodziny, przyszłe pokolenia i nieprzemijające szczęście. Koniec.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

„Po prostu María” (Simplemente María), telenowela, Meksyk 2015-2016; Reżyseria: Sandra Schifnner, Eduardo Said; Występują: Claudia Álvarez, José Ron, Ferdinando Valencia, Arleth Terán, Ana Martín, Humberto Elizondo; Strona: poprostumaria.novela.pl


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.