„Po prostu María” – Odcinek 126: Ostatni atak

W 126. odcinku telenoweli „Po prostu María”: Vanessa szykuje ostatni atak na Maríę. Emisja 6 marca 2017 o godz. 16:00 w Czwórce.

Vanessa podaje Maríi adres pod którym ma się stawić sama. Jeśli zdradzi komukolwiek, dokąd się udaje, nie zastanie już Lupity przy życiu. María posłusznie spełnia polecenie Vanessy. Po przybyciu na miejsce prosi kobietę, żeby wyjawiła jej źródło swojej nienawiści. Vanessa zdradza, że była zazdrosna o Alejandra, bo wyśniła go dla siebie, a ona jej go odebrała. Ponadto obwinia jej syna o zabicie jej córki i żeby się na niej odegrać, odbierze jej jedyną córkę. Vanessa przystępuje do związywania Maríi. Przyznaje się, że wywołała poronienie u Esteli, doprowadziła do śmierci ojca, a teraz zabije Juana Pabla razem z jego córką.

Heriberto odnajduje Vanessę. Posądza ją o zdradę i próbuje zastrzelić, ale ona go uprzedza. Kapitan Aguilar odnajduje Maríę. Zawiadamia Cristóbala i Alejandra, że została potraktowana elektrowstrząsami, ale żyje. Martín śledzi Vanessę i tak odnajduje miejsce, w którym ukryła Lupitę. Niemowlę zostaje uratowane, a Sonia zatrzymana. Coral błaga Tava, żeby zrezygnował z bycia księdzem i wyznaje mu miłość. Vanessa odkrywa, że córka Maríi została adoptowana przez Pinę i Laureana. Laureano mówi Pinie, że ich adoptowana córka jest dzieckiem Maríi.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

„Po prostu María” (Simplemente María), telenowela, Meksyk 2015-2016; Reżyseria: Sandra Schifnner, Eduardo Said; Występują: Claudia Álvarez, José Ron, Ferdinando Valencia, Arleth Terán, Ana Martín, Humberto Elizondo; Strona: poprostumaria.novela.pl


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.