„Po prostu María” – Odcinek 125: Szantaż Vanessy

W 125. odcinku telenoweli „Po prostu María”: Vanessa wykrada Lupitę i szantażuje Maríę. Emisja 3 marca 2017 o godz. 16:00 w Czwórce.

Alejandro jest zdeterminowany, by skorzystać z alternatywnych sposobów leczenia amnezji Maríi. María pragnie zaprowadzić porządek w swoim życiu, zająć się firmą, synem, wnuczką, ale nie potrafi odnaleźć się w sytuacji. Vanessa obmyśla plan uprowadzenia Lupity. Fabián cieszy się na wieść o ciąży Yolandy. Kapitan Aguilar dociera do świadków, którzy zeznają, że Vanessa porwała Maríę. Claudia obiecuje Juanowi Pablowi, że wyjawi mu, kto porwał jego matkę, jeśli w zamian pomoże jej odzyskać wolność. Arturo zostaje zamordowany przez innego mężczyznę.

Doña Feli stara się przekonać Maríę, że choć straciła pamięć, nie mogła zapomnieć o prawdziwej miłości. Matka Benigna zawiadamia kapitana Aguilara, Pinę i Maríę o uprowadzeniu Lupity. Juan Pablo dzieli się z ojcem informacją zdobytą od Claudii o tym, że Vanessa porwała i więziła Maríę. María nie rozumie, dlaczego Vanessa tak bardzo jej nienawidzi. Juan Pablo wyjaśnia matce, że Vanessa jest zakochana w Alejandrze. Vanessa szantażuje Maríę – jeśli chce zobaczyć jeszcze Lupitę, musi podążać jej instrukcjami.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

„Po prostu María” (Simplemente María), telenowela, Meksyk 2015-2016; Reżyseria: Sandra Schifnner, Eduardo Said; Występują: Claudia Álvarez, José Ron, Ferdinando Valencia, Arleth Terán, Ana Martín, Humberto Elizondo; Strona: poprostumaria.novela.pl


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.