Przy użyciu broni Vanessa usiłuje zmusić Maríę, żeby z nią poszła, ale ta wymyka jej się z rąk i wzywa na pomoc Alejandra. Jest przerażona i błaga go, żeby zabrał ją jak najdalej. Inocencio chwali się Marceli, że razem z Zacaríasem otworzyli biuro. Ona wyznaje mu, że choć bardzo próbuje, nie może o nim zapomnieć. Alejandro zabiera Maríę do swojego domu. Yolanda oznajmia Zoe, że spodziewa się dziecka. Pina, Alejandro, Juan Pablo i Cristóbal pomagają Maríi odzyskać wspomnienia. María wyjawia im, że urodziła córkę, ale przydusiła ją własnym ciałem. Tavo podejmuje szaloną decyzję o wstąpieniu do seminarium zakonnego.

Pina wyjaśnia Maríi, że Alejandro był jej pierwszą miłością i jest ojcem jej syna, Juana Pabla, zaś Cristóbal jest jej mężem. María czuje się skołowana. Dotąd wierzyła, że ma jedynie siostrę, Vanessę, i że obie uciekały przed policją. Vanessa przekupuje więźniarkę, żeby zabiła Claudię, ale ta zawodzi. María wyznaje Cristóbalowi, że niczego ani nikogo nie pamięta, nawet własnego syna. Matka Benigna wyjawia Pinie, w tajemnicy przed Alejandrem, że otrzymała zgodę na adopcję Lupity. Rodrigo oznajmia Alejandrowi, Juanowi Pablowi i Cristóbalowi, że brak natychmiastowej pomocy medycznej poważnie zaszkodził Maríi i pacjentka już nigdy nie odzyska pamięci.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

„Po prostu María” (Simplemente María), telenowela, Meksyk 2015-2016; Reżyseria: Sandra Schifnner, Eduardo Said; Występują: Claudia Álvarez, José Ron, Ferdinando Valencia, Arleth Terán, Ana Martín, Humberto Elizondo; Strona: poprostumaria.novela.pl


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.