„Po prostu María” – Odcinek 122: Conchita ratuje Maríę

W 122. odcinku telenoweli „Po prostu María”: María ucieka od Vanessy. Pina decyduje się na adopcję. Emisja 28 lutego 2017 o godz. 16:00 w Czwórce.

Vanessa zatyka usta Maríi i związuje ją, żeby nie wyszła z pokoju. Coral zastanawia się, czy powinna wybaczyć mężowi. Prosi matkę o radę. Belén przekonuje ją, że Tavo bardzo żałuje zdrady. Doña Conchita domyśla się, że María znalazła się w niebezpieczeństwie. Pomaga uwięzionej kobiecie wydostać się z pokoju. Vanessa niemal natychmiast odkrywa ucieczkę Maríi. Fausto oświadcza Nayeli, że w końcu będzie mógł kupić jej mieszkanie, o jakim zawsze marzyła. Laureano namawia Pinę, żeby nie rezygnowali z własnego szczęścia tylko dlatego, że Maríi z nimi nie ma i proponuje jej wizytę w sierocińcu. Conchita prosi matkę Benignę o azyl dla Maríi. Kobieta zobowiązuje się również odnaleźć lekarza, który zabrał jej niemowlę. Liborio ostrzega Conchitę, żeby nie wracała do swojego domu, gdyż Vanessa mogłaby ją skrzywdzić. Pina i Laureano decydują się na adopcję. Matka Benigna pokazuje im porzucone niemowlę, które właśnie trafiło pod jej opiekę i któremu nadała imię Lupita.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

„Po prostu María” (Simplemente María), telenowela, Meksyk 2015-2016; Reżyseria: Sandra Schifnner, Eduardo Said; Występują: Claudia Álvarez, José Ron, Ferdinando Valencia, Arleth Terán, Ana Martín, Humberto Elizondo; Strona: poprostumaria.novela.pl


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.