„Po prostu María” – Odcinek 119: Porwanie Maríi

W 119. odcinku telenoweli „Po prostu María”: Vanessa porywa Maríę. Na skutek wypadku María traci pamięć. Emisja 23 lutego o godz. 16:00 w Czwórce.

Pina i Juan Pablo cieszą się z przybycia Cristóbala. Mężczyzna przyznaje, że zachował się nierozsądnie i arogancko, odtrącając kobietę, którą kocha. Pina namawia go, żeby wrócił do Meksyku i powiedział to żonie prosto w oczy, zamiast przez telefon. Vanessa i Zopilote porywają Maríę. María próbuje odebrać broń Vanessie. W trakcie szarpaniny pada strzał, który rani Zopilote w głowę. Mężczyzna traci panowanie nad pojazdem i zderza się z drzewem. Vanessa i María tracą na chwilę przytomność. Vanessa odzyskuje ją jako pierwsza i zaciąga porwaną do opuszczonego domu.

Kiedy María odzyskuje przytomność, niczego nie pamięta. Vanessa wmawia jej, że są siostrami i nazywa się Elisa Bretón. Następnie próbuje nakłonić do usunięcia ciąży, ale María się nie zgadza. Juan Pablo dowiaduje się, że jego matka oczekuje dziecka. Pina wyjaśnia mu, że María o niczym mu nie powiedziała, żeby nie informował Cristóbala. Paloma oznajmia babci, że wyjeżdża na studia do Meksyku, żeby być blisko Juana Pabla. Mecenas García informuje Cristóbala o porwaniu Maríi. Juan Pablo natomiast zawiadamia ojczyma, że María spodziewa się dziecka.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

„Po prostu María” (Simplemente María), telenowela, Meksyk 2015-2016; Reżyseria: Sandra Schifnner, Eduardo Said; Występują: Claudia Álvarez, José Ron, Ferdinando Valencia, Arleth Terán, Ana Martín, Humberto Elizondo; Strona: poprostumaria.novela.pl
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.