„Oblicza miłości” – Odcinek 173: Nieudany podryw

W 173. odcinku telenoweli „Oblicza miłości”: Diego zostaje pomylony z bratem. Rodrigo planuje kradzież. Emisja 22 lipca o godz. 15:10 w TV Puls.

Eleazar zdobywa nagranie wideo dokumentujące, jak Rodrigo wchodzi do sklepu po benzynę, którą następnie podpalił samochód Alberta z nim w środku. Irene i Natalia rozsypują prochy Tadea w muzeum. Luz przyznaje się Eleazarowi, że ona i Lupita wywołały zamieszanie, które skłóciło go z Carmen, bo chciały wzbudzić w nim zazdrość o narzeczoną. Diego odwozi Simonę do jej domu. Mężczyzna, który dowiedział się z gazety o nagrodzie w zamian za wydanie Rodriga, bierze Diega za jego brata i zabiera go ze sobą. Rodrigo próbuje poderwać starszą od siebie kobietę, żeby następnie oskubać ją z pieniędzy, kupić sobie fałszywy paszport i uciec z kraju. Lego plan legnie w gruzach, gdy okazuje się, że kobieta ma męża.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

“Oblicza miłości” (De que te quiero, te quiero), telenowela, Meksyk 2013; Reżyseria: Claudia Eliza Aguilar, Armando Quiñones; Występują: Livia Brito, Juan Diego Covarrubias, Cynthia Klitbo, Marcelo Córdoba, Esmeralda Pimentel, Aarón Hernán, Gerardo Murguía, Carlos Ferro, Marisol del Olmo; Strona: www.obliczamilosci.novela.pl
Comments

  1. czy dacie odcinki od 174 do 183

  2. Dlaczego nie ma nowych streszczeń odcinków

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.