„Oblicza miłości” – Odcinek 172: Zazdrość Natalii

W 172. odcinku telenoweli „Oblicza miłości”: Natalia nakrywa Diega na pocałunku z Simoną. Rodrigo zwodzi Karinę. Emisja 21 lipca o godz. 15:10 w TV Puls.

Karina spotyka Rodriga w centrum handlowym. On podaje się za swojego brata, żeby zmylić kobietę, dostać się do siedziby firmy Caprico i opróżnić zawartość sejfu. Natalia zrywa z Andrésem. Diego proponuje Simonie zawiązanie spółki z Caprico. Ona zobowiązuje się omówić tę propozycję z radą nadzorczą. Diego tymczasem stara się przekonać dziadka, że spółka z Telerman może pomóc im w wyjściu z finansowego dołka. Morales próbuje dowiedzieć się, w jaki sposób Rodrigo pozbył się samochodu Alberta. Natalia nakrywa Diega na pocałunku z Simoną, gdy wraca do Caprico, żeby zawiadomić o swoim powrocie. Później mówi o tym Irene. Jednakże wypiera się tego, jakoby była o niego zazdrosna.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

“Oblicza miłości” (De que te quiero, te quiero), telenowela, Meksyk 2013; Reżyseria: Claudia Eliza Aguilar, Armando Quiñones; Występują: Livia Brito, Juan Diego Covarrubias, Cynthia Klitbo, Marcelo Córdoba, Esmeralda Pimentel, Aarón Hernán, Gerardo Murguía, Carlos Ferro, Marisol del Olmo; Strona: www.obliczamilosci.novela.plTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.