„Oblicza miłości” – Odcinek 171: Odwołany ślub

W 171. odcinku telenoweli „Oblicza miłości”: Natalia odwołuje ślub z Andrésem. Vicente zagania Brigitte do pracy. Emisja 20 lipca o godz. 15:10 w TV Puls.

Vicente składa Irene kondolencje z powodu śmierci Tadea. Carmen i Eleazar dalej gniewają się na siebie. Rosa wraca do swojego domu, lecz nie rezygnuje z pracy dla Vicentego w Caprico. Natalia odstępuje od zamiaru poślubienia Andrésa. Brigitte zwraca się do Vicentego z prośbą o pomoc. Próbuje wykorzystać fakt, że urodzi mu pierwszego prawnuka, lecz on zagania ją do pracy. Paul i Carmen także uważają, że Brigitte powinna znaleźć sobie pracę. Vicente prosi Natalię, żeby wróciła do Caprico.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

“Oblicza miłości” (De que te quiero, te quiero), telenowela, Meksyk 2013; Reżyseria: Claudia Eliza Aguilar, Armando Quiñones; Występują: Livia Brito, Juan Diego Covarrubias, Cynthia Klitbo, Marcelo Córdoba, Esmeralda Pimentel, Aarón Hernán, Gerardo Murguía, Carlos Ferro, Marisol del Olmo; Strona: www.obliczamilosci.novela.plTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.