„Oblicza miłości” – Odcinek 170: Vicente wydaje Rodriga

W 170. odcinku telenoweli „Oblicza miłości”: Vicente donosi policji o zbrodni Rodriga. Eleazar zrywa z Carmen. Emisja 19 lipca o godz. 15:10 w TV Puls.

Rodrigo chce się zobaczyć z dziadkiem, ale Rosa wmawia mu, że ten już śpi. Tymczasem Vicente kieruje się na posterunek policji, by zgłosić, że jego wnuk zabił Alberta. Eleazar i jego ludzie szukają Rodriga w Carpico, lecz ten wymyka im się z rąk. Carmen wysyła Eleazarowi miłosną wiadomość. On źle ją interpretuje i zwraca się do niej z pretensjami. Dochodzi między nimi do sprzeczki, po której znów się rozstają. Diego informuje Natalię i Irene, że Vicente doniósł na Rodriga, a ten ukrywa się przed wymiarem sprawiedliwości. Eleazar doprowadza urzędnika z ministerstwa do Hildy i Tiburcia, żeby oboje mogli złożyć stosowne zeznania w sprawie okoliczności śmierci Alberta.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

“Oblicza miłości” (De que te quiero, te quiero), telenowela, Meksyk 2013; Reżyseria: Claudia Eliza Aguilar, Armando Quiñones; Występują: Livia Brito, Juan Diego Covarrubias, Cynthia Klitbo, Marcelo Córdoba, Esmeralda Pimentel, Aarón Hernán, Gerardo Murguía, Carlos Ferro, Marisol del Olmo; Strona: www.obliczamilosci.novela.pl
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.