„Na przekór losowi” – Odcinek 74: Wiadomość dnia

W 74. odcinku telenoweli „Na przekór losowi”: Julieta ogłasza w telewizji, że spodziewa się dziecka Sergia. Emisja 10 kwietnia 2023 o godz. 15.00 i 19.35 w Novelas+.

Julieta pokazuje Sergiowi wyniki badań, które potwierdzają, że spodziewa się dziecka. Sergio radzi jej usunąć ciążę. Cholo wyrzuca Moisesa z celi i żąda zmiany adwokata. Karina zapewnia Yuri, że znajdzie prawdziwego zabójcę Simona, aby nie musiała ulegać szantażom Moisesa. Martín przyznaje się Alicii, że wiedział o pokrewieństwie Lucasa z Sergiem.

Vanessa i Nicole są niezadowolone z akcji przeciwko bullyingowi, którą zainicjowała Miranda. Julieta zarzeka się Mabe, że zmusi Sergia do ślubu, choćby tydzień później mieli się rozwieźć, albowiem musi zapewnić sobie bezpieczną przyszłość.

Ariana zgłasza dyrektorce szkoły, że była nękana i bita przez Vanessę i Nicole. Alicia myśli, że zgubiła pieniądze. Fedora insynuuje, że została okradziona przez własną matkę. Sergio wścieka się na wiadomość, że jego propozycja wejścia do spółki kierującej stacją telewizyjną została odrzucona.

Sofi proponuje Lunie spędzenie weekendu w domu Martína. Martín informuje ojca, że jest o krok od dotarcia do prawdziwego zabójcy Simona. Alicia chce zerwać z Martínem. Julieta ogłasza podczas programu na żywo, że spodziewa się dziecka Sergia.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/na-przekor-losowiTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.