„Na przekór losowi” – Odcinek 52: Mocne uderzenie

W 52. odcinku telenoweli „Na przekór losowi”: Martín wpada do studia i rzuca się z pięściami na Sergia. Emisja 9 marca 2023 o godz. 15.00 i 19.35 w Novelas+.

Alicia i Martín całują się. Fabián biega po szpitalu i próbuje odnaleźć Rebecę. Ona tymczasem wychodzi na ulicę. Jest zdezorientowana. Niewiele brakuje, by potrącił ja samochód. Karina radzi Yuli, żeby postępowała rozważnie, bo policja bacznie jej się przygląda. Gonzalo wychodzi z aresztu, ale nie wolno mu opuszczać miasta. Alicia złości się na wieść, że Bejarano rozmawiał w jej imieniu z Grupo Carvajal.

Julieta nie dotrzymuje słowa i publikuje materiał, na którym Facundo Guerra, w stanie nietrzeźwości, oświadcza że zabójca jego syna wciąż przebywa na wolności. Martín myśli, że to sprawka Sergia. Rozwścieczony wpada do studia i na oczach wszystkich uderza go pięścią w twarz. Yuri mówi Cholowi, że nie pozwoli Mujice zniszczyć jego rodziny. Julieta rozmawia z Mabe na temat Martína. Uważa, że byłby dla niej idealnym kandydatem na męża.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/na-przekor-losowi


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.