„Na przekór losowi” – Odcinek 39: Odwiedziny

W 39. odcinku telenoweli „Na przekór losowi”: Martín składa wizytę rodzinie Alicii. Emisja 20 lutego 2023 o godz. 15.00 i 19.35 w Novelas+.

Sofía wsiada do samochodu Carloty. Alicia chce się rozstać z Martínem. Martwi ją fakt, że za każdym razem gdy się widzą, coś złego spotyka ich bliskich. Julieta obiecuje Sergiowi, że znajdą najlepszą lekarz psychiatrii dla jej córki. El Toro mówi Marceli, że musiał wyjechać z Tamaulipas z powodu pewnego interesu. Martín przekonuje Alicię, że nie powinni marnować szansy na miłość, którą dostali od losu i oświadcza, że nie pozwoli jej odejść.

Alicia odkrywa, że jej córka broni mężczyzny oskarżonego o zabicie brata Martína. Ma pretensje do Martína, że nie o niczym jej nie powiedział. On tłumaczy, że wierzy w niewinność Chola. Facundo planuje zwołanie konferencji prasowej, aby zdemaskować Mujicę. Martín mówi Alicii, że chciałby poznać jej dzieci. Kobieta uważa, że to świetny pomysł. Eva zatrudnia detektywa Roblesa, aby prześwietlił Martína. Cholo dzwoni do Yuri, ona prosi go, żeby pilnie się spotkali. Gutiérrez natychmiast donosi o tym Mujice. Martín zjawia się w domu Alicii z bukietem kwiatów.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/na-przekor-losowiTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.