„Na przekór losowi” – Odcinek 25: Nieprzegrana sprawa

W 25. odcinku telenoweli „Na przekór losowi”: Julieta odchodzi z programu. Cholo i Yuri całują się. Emisja 31 stycznia 2023 o godz. 15.00 i 19.35 w Novelas+.

Sofía prosi Martína, żeby nie zakochiwał się w żadnej innej kobiecie. Karina mówi Carlocie, że będzie mocno zdziwiona, kiedy odkryje, że Martínowi wpadła w oko inna kobieta. Sofí zamierza się dowiedzieć, kto zawrócił w głowie jej ojcu.

Alicia dowiaduje się, że Sergio nie zgodził się na rozwód za porozumieniem stron i czeka ich rozprawa przed sądem. Lucas zastaje Sergia w pokoju matki. Sergio chce zabrać Prudencię do zaprzyjaźnionego lekarza, aby ją zbadał i pomógł jej wstać z wózka.

Sergio nie zamierza ułatwiać żonie drogi do rozwodu. Zapowiada teściowej, że Alicia pożałuje swoje decyzji. Julieta zjawia się w studio, żeby złożyć rezygnację. Sergio i Fabián nie kryją zaskoczenia. Yuri odwiedza El Cholo w zakładzie karnym. On prosi ją, żeby przestała go odwiedzać i odsunęła się od sprawy, gdyż ktoś może ją skrzywdzić. W końcu oboje przyznają, że ich życie zmieniło się odkąd się poznali i kończą rozmowę pocałunkiem.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/na-przekor-losowi


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.