„Na przekór losowi” – Odcinek 15: Więcej niż adwokatka

W 15. odcinku telenoweli „Na przekór losowi”: Yuri staje się coraz ważniejsza dla Chola. Emisja 17 stycznia 2023 o godz. 15.00 i 19.35 w Novelas+.

Gonzalo wyjawia ojcu, że nienawidzi medycyny i nigdy nie chciał jej studiować. Sergio wyrzuca syna z domu i zapowiada, że przestanie go utrzymywać. Alicia przypomina mężowi, że nie mieszka już z nimi i nie ma prawa się rządzić.

Yuri zapewnia Martína, że Cholo jest niewinny. Martín mówi, że zatrudni najlepszych adwokatów, aby zabójca jego brata zgnił za kratkami. Cholo zostaje zaatakowany przez innych więźniów. Sergio wspomina Juliecie, że nie porzucił zamiaru zdemaskowania osoby, która doniosła prasie o łączących ich romansie. Martín wspomina Karinie o rozmowie z Yuri.

Fabián radzi Sergiowi, żeby rozwiódł się z żoną i ułożył sobie życie na nowo z Julietą. Julieta nie zamierza dopuścić, by jej kariera została zaprzepaszczona przez jedną decyzję. Prosi Lala o pomoc we wrobieniu Martína. Sergio przeprowadza się do hotelu. Alicia oznajmia Lucasowi, że postanowiła zatrudnić księgowego z zewnątrz, aby pomógł jej przejrzeć księgi rachunkowe i raporty fundacji. Lucas dzwoni do Cifuentesa i proponuje spotkanie. Sergio wysyła żonie bukiet kwiatów i przeprasza za dyskusję z synem. Zote zauważa, że Cholo zakochał się w swojej adwokatce.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/na-przekor-losowi


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.