„Na przekór losowi” – Odcinek 13: Prywatne śledztwo

W 13. odcinku telenoweli „Na przekór losowi”: Yuri coraz bardziej angażuje się w rozwikłanie sprawy śmierci Simona. Emisja 13 stycznia 2023 o godz. 15.00 i 19.35 w Novelas+.

Martín nie wierzy, że mógłby związać się z Alicią. Lucas nie chce współpracować z Alicią i skarży się nią Sergiowi. Yaya odkrywa ranę na głowie Mirandy. Dziewczyna prosi ją o dyskrecję przed matką, bo nie chce dokładać jej zmartwień. Sergio zakazuje teściowej rozmów z Julietą. El Cholo prosi Yuri, żeby przestała się narażać i nie odwiedzała więcej jego domu. Sergio mówi synowi, jak bardzo pragnie, żeby poszedł w ślady swojego dziadka i został lekarzem. Wręcza mu w prezencie pierwszy stetoskop swojego ojca.

Yuri dochodzi do wniosku, że komuś bardzo zależy na ukryciu prawdy na temat śmierci Simona i za wszelką cenę nie chce, by jej klient został uniewinniony. Niepokoi ją myśl, że w sprawę wplątana jest policja. Alicia oznajmia synowi, że rozpoczyna pracę w fundacji. Lucas podważa kompetencje Alicii do kierowania fundacją. Planuje pozbawić ją tej funkcji i odzyskać stanowisko, które traktuje jak swoje.

Sergio dzwoni do żony, aby przypomniała mu, jak ma zażywać lekarstwa na nadciśnienie i cukrzycę. Ukrywa przed nią pojawienie się Juliety i wmawia jej, że jest z Fabianem. Julieta wścieka się na Lala, gdy ten dementuje jej romans z Sergiem. Ariana oferuje Mirandzie swoją przyjaźń. Alicia oznajmia Lucasowi, że osobiście zajmie się sprawą stypendium dla Luny. Yuri dowiaduje się, że Trompetas opuścił miasto. Martín i Alicia spotykają się w fundacji.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/na-przekor-losowiTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.