„Miłość i przeznaczenie” – Odcinek 41: W niebezpieczeństwie

W 41. odcinku telenoweli „Miłość i przeznaczenie”: Iván zostaje ukąszony przez żmiję i traci przytomność. Emisja 22 lutego 2021 na kanale Novelas+

Iván jest niepocieszony. Jego spotkanie z Álexem nie przebiegło tak, jak tego oczekiwał. Estela gani Carolinę. Wytyka jej, że porwała chłopca i nastawiła go przeciwko ojcu. W sprawę zostaje zaangażowana policja. Gerardo wyjaśnia funkcjonariuszom, że doszło do nieporozumienia – okłamuje ich, że Carolina zabrała Álexa na wycieczkę, a on posłał Ivana, aby przywiózł ich z powrotem.

Antolín usiłuje przetłumaczyć Carolinie, że Iván wcale nie chce odebrać jej Álexa i postąpiła nierozsądnie, porywając chłopca. Później sam musi się tłumaczyć Camilowi z tego, że pomógł Carolinie w uprowadzeniu Álexa. Przyznaje, że nie wiedział, że chłopiec jest synem Ivana. Carmen wypuszcza ulubionego psa Anthony’ego, żeby się na nim odegrać. Álex podsłuchuje kłótnię Gerarda z Caroliną, dotyczącej przeszłości Ivana.

W trakcie poszukiwań zaginionego psa Iván zostaje ukąszony przez żmiję. Lucía znajduje go leżącego na ziemi i błaga, aby walczył o życie.

Opracowanie novela.pl
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/milosc-i-przeznaczenieTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.