fot. Televisa

Carlota wyznaje Anthony’emu, że martwi się o wnuczki z powodu Ivana, który jednocześnie zabawia się z Maripaz i daje złudne nadzieje Lucii. Dodaje, że rozumie złość Ivna na Maripaz i Lucrecię, ale nie pozwoli mu skrzywdzić niewinnej Lucii, która zawsze skrycie go kochała. Anthony przyznaje, że jest częściowo winny, gdyż przyjazd do Meksyku był jego pomysłem. Wyjaśnia, iż miał na względzie dobro Ivana i zależało mu, by chłopak wyleczył dawne rany. Oznajmia jednak, że Maripiaz przestała interesować jego przybranego syna. Proponuje, aby wspólnie spróbowali połączyć Ivana i Lucíę.

Lucía mówi Ivanowi, że jej matka nie zapłaciła nikomu za porwanie dziecka Maripaz. Sugeruje kontynuowanie śledztwa w miasteczku, w którym Maripaz czekała na rozwiązanie ciąży. Jest słabo zaludnione, a jego mieszkańcy nie są w żaden sposób powiązani z jej rodziną. Wyklucza porwanie dziecka dla okupu, gdyż przez wszystkie nikt nie zgłosił się z żądaniem zapłaty. Maripaz dzwoni do Ivana, aby pochwalić się, że złożyła pozew rozwodowy. Zazdrosna Lucía sugeruje Ivanowi, że w końcu będzie mógł związać się jej siostrą. Iván odpowiada, że Maripaz już go nie interesuje i jest pewny swojej miłości do niej. Lucía mu nie wierzy. Myśli, że zależy mu wyłącznie na zemście.

Saúl jest zazdrosny o Lucíę, gdy widzi ją w towarzystwie młodego McGuire’a. Rzuca się z pięściami na Ivana. Iván łamie mu nos. Saúl próbuje uderzyć go krzesłem i omyłkowo trafia w Lucíę. Lucrecia ostrzega matkę, że wyrzuci ją z domu, jeśli zaprosi Ivana. Carlota nie pozwala się szantażować. Maripaz jest zła na siostrę, że zadała się z Ivanem, choć wiedziała, że należy do jej. Lucrecia uprzedza Marpiaz, że nie zagrzeje długo miejsca pod jej dachem, jeśli nie zmieni swojego zachowania. Iván wyznaje ojcu, że nie chce się mścić. Zależy mu tylko na zdobyciu Lucíi, rozprawieniu się z Juanem Jaime i odnalezieniu syna.

Opracowanie novela.pl
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/milosc-i-przeznaczenie


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.