„Miłość i przeznaczenie” – Odcinek 1: Powrót do Sonory

W 1. odcinku telenoweli „Miłość i przeznaczenie”: Alicia zabiera syna do Sonory, aby poznał swojego ojca. Emisja w poniedziałek 28 grudnia 2020 na kanale Novelas+

Ián Villagomez przemierza pustynię i wycieńczony pada na ziemię. Myślami wraca do czasu, gdy jako chłopiec przyjechał z matką do Sonory i zamieszkali w domu Silvestre i Arceli. Wtedy też dowiedział, że w miasteczku mieszka jego biologiczny ojciec, Juan Jaime Mondragón.

Przy pierwszej okazji młody Iván pyta matkę, dlaczego przez tak długi czas go okłamywała i wmawiała, że jego ojciec umarł. Kobieta opowiada mu o tym jak zakochała się w Juanie Jaime, gdy jako nastolatka pracowała przy zbiorach w Cacahuate. Niestety, ich płomienny romans skończył się w chwili, gdy zaszła w ciążę.

Alicia odwiedza posiadłość Teodora Curiela, gdzie przyjmuje ją Carlota. Przedstawia się jako nieślubna córka jej zmarłego męża. Wyjaśnia, że przyszła prosić o finansowe wsparcie dla syna, aby mógł kontynuować naukę. Carlota jest gotowa oddać jej część rancza, ale sprzeciwia się temu Severiano. Czuje się zmuszony wyjawić kobiecie, że jej córka wzięła pożyczkę pod zastaw rancza. Jeśli okaże się, że nie jest jedynaczką, mogłaby trafić do więzienia.

Carlota mimo wszystko postanawia pomóc Carlocie. Zatrudnia ją do pomocy w domu i zobowiązuje się opłacić naukę jej syna. Lucrecia nie może zrozumieć, dlaczego jej matka pomaga nieślubnej córce jej męża. Gdy zwraca się do niej z pretensjami, ta zarzuca jej, że dba jedynie o korzyści materialne.

Iván chce poznać swojego ojca. Prosi Camila, żeby go do niego zabrał. Gerardo oznajmia Lucrecii, że postanowił wrócić do pracy na budowie, która jest jego pasją. Lucrecia nie popiera jego decyzji, gdyż uważa, że stanowisko inżyniera jest nisko płatne. Naprawdę jednak obawia się tego, co powiedzą inni. Iván i Alicia zjawiają się w domu rodziny Curiel. Maripal potyka się o walizkę chłopca i wpada do wody.

Alicia i Juan Jaime spotykają się po latach. Kobieta wyznaje, że wydała na świat jego syna. Umawiają się, aby porozmawiać o przyszłości Ivana. Alicia przedstawia Ivana jego ojcu. Juan Jaime proponuje kobiecie, że wynajmie dom dla niej i Ivana. Próbuje ją przy tym uwieść. Iván nakazuje mu puścić matkę i rzuca się na niego.

Opracowanie novela.pl
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/milosc-i-przeznaczenie


Comments

  1. Od grudnia w TVP 2 lecieć będzie Miłość i Przeznaczenie, ale turecki serial.

  2. Jaki to kanał? Gdzie można to aktualnie oglądać?

    1. Kanał Novelas+ dostępny jest na platformie Cyfra+. Więcej informacji tutaj.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.