„La Promesa – pałac tajemnic” – Odcinek 1: Nowa pokojówka (streszczenie)

W 1. odcinku telenoweli „La Promesa – pałac tajemnic”: Jana zdobywa posadę pokojówki w posiadłości rodziny Luján. Emisja 27 czerwca 2024 o godz. 15.05 w TVP2.

Akcja serialu rozgrywa się u schyłku burzliwego XIX wieku w spektakularnych krajobrazach południowej Hiszpanii. Jana, pokojówka w pałacu La Promesa należącym do podupadającego, ale bezwzględnego rodu Luján, szuka zemsty na winnych morderstwa swojej matki. Nie mogła wszakże przewidzieć jednego – że zakocha się w Manuelu, synu markiza de Luján.

Pałac La Promesa szykuje się na wielką uroczystość: ślub i wesele Tomasa, dziedzica majątku. Dla jego bliskich nie jest tajemnicą, że panicz żeni się bez miłości z bogatą panną, by ratować finanse rodziny. Tego dnia zjawia sięw pałacu młoda, piękna Jana. Podstępem udaje jej się zdobyć posadę służącej. W dzieciństwie Jana była świadkiem zabójstwa swojej matki. Mordercy, których od lat poszukuje, porwali wtedy jej małego braciszka. Trop wiedzie właśnie do pałacu La Promesa.

Opracowanie TVP
Więcej informacji o serialu „La Promesa – pałac tajemnic” na stronie www.novela.pl/la-promesa-palac-tajemnicTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.