„Królowa serc” – Odcinek 24

Nicolás wyjawia Andresowi, że jest tajnym agentem. W zamian Andrés uprzedza go, że otrzymał od dilera diamentów polecenie zabicia go.

Nicolás wyjawia Andresowi, że jest tajnym agentem. W zamian Andrés uprzedza go, że otrzymał od dilera diamentów polecenie zabicia go. Víctor grozi Reinie, że jeśli nie będzie dla niego przykładną żoną, odbierze jej córkę i zamknie ją w zakładzie dla obłąkanych.

Nicolás dowiaduje się, że Frank jest podwójnym agentem i czyha na życie Andresa. Susana prosi Juanjo, żeby towarzyszył jej, gdy spotka się z człowiekiem, który w zamian za zapłatę zdradzi jej imię osoby, która nagrała wideo. Andrés zostaje zabity. Nicolás jest pewny, że to sprawka Franka. Tymczasem on usiłuje zabić Reinę. Greta proponuje Lázaro, żeby z nią zamieszkał. Cristian wyznaje Susanie, że miał romans z Camilą.

Reina uderza Franka doniczką i ucieka. Później wyznaje Nicolasowi, że zabiła Núñeza. Nicolás mówi jej, że jest w błędzie, bo to on jest prawdziwym Nicolasem Núñezem. Frank porywa Reinę. Nicolás strzela do porywacza, a on oddaje strzał w stronę Reiny.

Materiały novela.pl / Fot. Telemundo

Emisja 20 stycznia o godz. 13:30 w TV Puls oraz o godz. 22:30 na kanale PULS 2.

“Królowa serc” (Reina de corazones), telenowela, Meksyk, 2014; Reżyseria: Claudio Callao, Nicolás Diblasi; Występują: Paola Núñez, Eugenio Siller, Juan Soler, Catherine Siachoque, Laura Flores, Gabriel Coronel, Henry Zakka, Paulo Quevedo, Sergio Mur; Strona: www.novela.pl/krolowa-serc.Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.