„Królowa serc” – Odcinek 125 | novela.pl

„Królowa serc” – Odcinek 125

novela.pl 9 czerwca 2015 0
„Królowa serc” – Odcinek 125

Patricio zapiera się przed Jackie, że nie jest zdrajcą. Smith wyjaśnia Asunción, że Octavio był kolejną ofiarą Jerónimo. Estefanía grozi Octavio, że pożegna się z życiem, jeśli wyjdzie na jaw, że sprzedał dowody przeciwko Víctorowi. Nicolás zapowiada Reinie, że zaopiekuje się dzieckiem Estefaníei, ale nie zamierza darować kobiecie jej win. Isidro rezygnuje z pracy dla Víctora.

Estefanía zdradza Víctorowi część swojego planu zemsty na Reinie. Alicia wypytuje Víctora o ich ślub. Isidro oznajmia Connie, że pożegnał się z Víctorem i jest już wolnym człowiekiem. Jackie i Lázaro całują się. Estefanía doprowadza Reinę i Nicolasa do utraty przytomności, a następnie rozbiera się i robi sobie zdjęcia z Nicolasem. Kiedy Reina budzi się, widzi ukochanego wiszącego na krzyżu.

Emisja 16 czerwca o godz. 13:00 w TV Puls / Materiały novela.pl / Fot. Telemundo

“Królowa serc” (Reina de corazones), telenowela, Meksyk, 2014; Reżyseria: Claudio Callao, Nicolás Diblasi; Występują: Paola Núñez, Eugenio Siller, Juan Soler, Catherine Siachoque, Laura Flores, Henry Zakka, Paulo Quevedo, Sergio Mur; Strona: www.novela.pl/krolowa-serc

Komentarze »


X