„Królowa serc” – Odcinek 104

Asunción budzi się ze śpiączki. W rozmowie z Reiną wyznaje, że jej ojciec wcale nie był tak uczciwy, za jakiego

Asunción budzi się ze śpiączki. W rozmowie z Reiną wyznaje, że jej ojciec wcale nie był tak uczciwy, za jakiego go uważała. Cristian błaga Alicię, żeby zrezygnowała z pracy dla Víctora – swojego byłego kochanka. Patricio i Jackie godzą się. Nicolás podejrzewa, że za murami szpitala psychiatrycznego kryje się jakaś wielka tajemnica, a umieszczenie w nim Estefaníi traktuje jako dobrą okazję do zemsty na kobiecie za wyrządzone mu krzywdy. Susana jest zdumiona podobieństwem adoptowanej sieroty do Grety.

Estefanía odzyskuje przytomność i odkrywa, że została zamknięta w szpitalu. Nicolás wraca do Hiszpanii. Lekarz zaleca przeszczepienie Claricie sztucznego serca. Jednakże, wkrótce pojawia się dawca serca dla chorej dziewczynki. Víctor składa wizytę Cristianowi, żeby porozmawiać z nim o Alicii. Alicia wyciąga z sejfu bankowego cztery diamenty i koronę. Estefanía podejmuje próbę ucieczki ze szpitala. Doznaje wstrząsu, gdy w jednym z pokoi spotyka Octavio de Rosasa.

Emisja 14 maja o godz. 13:30 w TV Puls / Materiały novela.pl / Fot. Telemundo

“Królowa serc” (Reina de corazones), telenowela, Meksyk, 2014; Reżyseria: Claudio Callao, Nicolás Diblasi; Występują: Paola Núñez, Eugenio Siller, Juan Soler, Catherine Siachoque, Laura Flores, Henry Zakka, Paulo Quevedo, Sergio Mur; Strona: www.novela.pl/krolowa-sercTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.