„Imperium kłamstw” – Odcinek 7: Nowy chłopak Elisy

W 8. odcinku telenoweli „Imperium kłamstw”: Elisa przedstawia Leonarda jako swojego chłopaka. Emisja 15 stycznia 2024 o godz. 18.40 i 23.15 w Novelas+.

Darío dalej szantażuje Elisę i grozi zabiciem Maríi José. Elisa wmawia mu, że Leonardo jest jek chłopakiem i mieszka w Nowym Jorku. W trakcie awantury Eugenio uderza Sonię w brzuch. Victoria prosi Eugenia, by odstąpił od zamariu nabycia akcji od Renaty. Następnie grozi Renacie, że zamknie ją w klinice psychiatrycznej i rozkazuje Marcelowi, żeby zwiększył jej dawki leków. Marcelo przekonuje Renatę, że musi wyzdrowieć i udowodnić matce, że potrafi sama o siebie zadbać.

Eugenio organizuje kolację, by Elisa mogła przedstawić wszystkim swojego nowego chłopaka. Fernanda donosi Victorii, że Renata poniżyła Clarę. Aby załagodzić sytuację, Victoria proponuje Clarze stanowisko jej osobistej asystentki. Elisa przedstawia Leonarda rodzinie jako swojego chłopaka. Leonardo wmawia Victorii, że jest adwokatem i prowadzi niewielką firmę w Nowym Jorku.

Renasta jest zdumiona, gdy słyszy od Leonarda, że Elisa ciepło się o niej wyrażała. Elisa wyznaje matce, że Leonardo jest czarującym mężczyzną przy którym czuje się bezpieczna. Eugenio namawia Victorię do prześwietlenia nowego chłopaka Elisy. Insynuuje, że może okazać się łowcą fortun. Darío odkrywa, że Leonardo, rzekomy chłopak Elisy, jest agentem wydziału do zwalczania zorganizowanej przestępczości.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/imperium-klamstwTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.