„Imperium kłamstw” – Odcinek 6: Udawana para

W 6. odcinku telenoweli „Imperium kłamstw”: Leonardo proponuje Elisie, by udawali parę. Emisja 12 stycznia 2024 o godz. 18.40 i 23.15 w Novelas+.

Fernanda zapewnia Maria i Adrianę, że łączyły ją z Augustem wyłącznie sprawy służbowe. Darío zjawia się u Eugenia i oznajmia, że Elisa była posłuszna. Eugenio przypomina mu, że ma się nie ujawniać i nigdy więcej nie przychodzić do jego domu. Elisa jest w kropce. Będzie musiała wytłumaczyć jakoś rodzinie, że nie odebrała siostry z rąk porywaczy.

Darío dzwoni do Elisy. Leonardo przysłuchuje się ich rozmowie. Jego zdaniem porywaczem Maríi José jest ktoś z otoczenia Elisy, kto dobrze zna jej rodzinę. Marcelo i Sonia urządzają sobie romantyczną schadzkę w hotelu. Sonia wspomina kochankowi, że mąż nigdy nie traktował jej jak członka rodziny. Dodaje, że w noc śmierci Augusta wyszedł na jakiś czas z domu.

Leonardo proponuje Elisie, żeby wmówiła porywaczowi, że są parą. W ten sposób nikt nie będzie go podejrzewał. Później wspomina o swoim planie Adrianie i Marii. Jest przekonany, że Elisa doprowadzi go do zabójcy Julii. Renata urządza mężowi scenę zazdrości i podejrzewa go o romans. Darío pozwala Maríi José porozmawiać z matką. Musi jednak uważać na słowa, jeśli nie chce zginąć. Leonardo wyznaje Elisie, że planował poślubić Julię i założyć z nią rodzinę.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/imperium-klamstwTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.