„Imperium kłamstw” – Odcinek 34: Pogrzeb Marcela

W 34. odcinku telenoweli „Imperium kłamstw”: Sonia dowiaduje się o śmierci Marcela. Emisja 21 lutego 2024 o godz. 18.40 i 23.15 w Novelas+.

Leonardo wie już, kto stoi za zabójstwem Marcela. Eugenio kusi Daría pieniędzmi – otrzyma cały zysk z przemytu obrazów, jeśli przestanie widywać się z Maríą José. Elisa prosi siostrę, żeby zerwała z Daríem, gdyż podejrzewa, że bawi się jej uczuciami. Leonardo sądzi, że Eugenio stoi za rzekomym porwaniem Tapii.

Adriana wyznaje Leonardowi, że zakochała się w jego bracie, chociaż wie, że on nie odwzajemnia jej uczuć. Elisa prosi Fabricia o pomoc – nie chce, by Leonardo dowiedział się, że jej galerie łączy coś z przemytem dzieł sztuki. Eugenio próbuje podporządkować sobie Sonię. Nakazuje jej posłusznie wykonywać jego rozkazy, aż do rozwiązania ciąży.

Fabricio radzi Elisie, by zamknęła swoje galerie, zanim prawda wyjdzie na jaw. Sonia dowiaduje się od Marty o śmierci Marcela. Olvera i Robles mówią José Luisowi, że Leonardo ma zostać nowym szefem prokuratury. Leonardo zjawia się na pogrzebie Marcela i ostrzega Eugenia, że go zdemaskuje.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji o telenoweli „Imperium kłamstw” na stronie www.novela.pl/imperium-klamstwTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.