„Imperium kłamstw” – Odcinek 29: Niepoczytalna?

W 29. odcinku telenoweli „Imperium kłamstw”: Victora zgrywa ofiarę i wmawia wszystkim że Renata chciała ją zepchnąć ze schodów. Emisja 14 lutego 2024 o godz. 18.40 i 23.15 w Novelas+.

Renata spada ze schodów. Leonardo robi się zazdrosny o Elisę, gdy dowiaduje się o jej wyjeździe z Fabriciem do Nowego Jorku. Nieves rozpacza po śmierci Justina. Elisa jest zaskoczona, gdy spotyka Fabricia na lotnisku i okazuje się, że polecą do Nowego Jorku tym samym samolotem. Clara szuka dla siebie nowego mieszkania, z dala od Nieves.

Victoria wmawia Maríi José, że Renata chciała zrzucić ją ze schodów. Eugenio nakazuje Sonii donosić ciążę. Ostrzega ją jednak, że pożałuje, jeśli okaże się, że ojcem dziecka jest Marcelo. Sierżant Sánchez zawiadamia Adrianę o wizycie Eugenia u Sonii.

María José odwiedza Daría w szpitalu. Ma do niego pretensje, że ujawnił ich intymne nagranie. Chłopak przysięga, że tego nie zrobił, ale ona mu nie wierzy. Marcelo dowiaduje się, że Sonia żyje, ale przebywa w szpitalu. Elisa wyznaje Fabriciowi, że dopuściła się oszustwa i boi się reakcji Leonarda, gdy odkryje prawdę. Leonardo tymczasem ma pretensje do Elisy, że nie powiedziała mu o wyjeździe do Nowego Jorku.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji o telenoweli „Imperium kłamstw” na stronie www.novela.pl/imperium-klamstwTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.