„El Talismán” – Odc. 57-60

Odc. 57/101: Wychodzi na jaw, że to Jenny dzwoniła do Pedro udając Marianę. Pedro wyrzuca Lucrecię z rancza. Kobieta idzie

Odc. 57/101: Wychodzi na jaw, że to Jenny dzwoniła do Pedro udając Marianę. Pedro wyrzuca Lucrecię z rancza. Kobieta idzie prosto do Antonia i opowiada mu o całym zajściu. Antonio dochodzi do wniosku, że jedynym sposobem, aby nie dopuścić do ślubu Pedro i Camili jest użycie Mariany. Gregorio zleca Lucasowi zadanie zlikwidowania Mariany, zanim kobieta pójdzie na policję we Fresno i opowie, w jaki sposób zniknęła przed wielu laty. Lucas podkłada bombę w samochodzie, którym Patricia i Claudio jadą na lotnisko po papiery dla Pedra. Zabójcy obserwują, jak kierowca i pasażerka wsiadają do pojazdu bez Mariany. Dochodzi do wybuchu. Doris prowokuje Antonia, Gregorio wyrzuca ją z domu. Córki chcą ochronić matkę. Elvira rozmawia z prawnikiem na temat sytuacji finansowej i ewentualnego zadośćuczynienia ze strony Renato. Adwokat nie ma dla niej dobrych wiadomości. Gregorio prosi Renato, aby obciążył w zeznaniach jego syna.

Odc. 58: Kapitan Rivero rozpoczyna śledztwo w sprawie wybuchu w samochodzie. Jedzie z wiadomościami do Pedro. Wszyscy na ranczo są przygnębieni wydarzeniami. Pedro uważa, że za zabójstwem stoi Gregorio, postanawia stanąć twarzą w twarz ze swoim wrogiem. Mariana chce poznać swoją historię, jedzie do Talisman, gdzie widzi Pedro i Camilę razem. Gregorio pozwala Doris wrócić do domu. Antonio zamierza otruć Pedro.

Odc. 59: Pedro w poszukiwaniu Gabriela trafia na ranczo Alcatraz. Obserwuje tam scenę kłótni Gregorio ze swoimi wnuczkami. Dziewczęta podejrzewają, że ich dziadek miał coś wspólnego z wybuchem samochodu i śmiercią dwóch niewinnych osób. Pedro staje w obronie Florencii. Dochodzi do bójki. Gregorio spędza noc z Doris. Manuel i Mariana zastanawiają się nad przyszłością. Manuel stwierdza, że mógłby ułożyć sobie życie jedynie z miłością z młodzieńczych lat – Marią. Mariana jedzie do Alcatraz, gdzie spotyka Antonio i Lucrecię. Rodzeństwo próbuje nastawić ją przeciwko Pedro. Elvira jest zdenerwowana, ponieważ Renato wystąpił o rozwód. Mężczyzna ma nadzieję, że otrzyma dużo pieniędzy od Gregorio i nie chce dzielić się nimi z żoną.

Odc. 60: Mariana rozmawia z Antonio, ale nie może uwierzyć jego słowom. Maria wciąż wspomina Manuela, swojego ukochanego sprzed lat. W niedługim czasie Manuel i Maria spotykają się na gruncie zawodowym. Margarito i Santiago zaprzyjaźniają się. Pedro oświadcza się Camili. Florencia odkrywa, że Armando spotykał się jednocześnie z nią i jej siostrą. Gregorio znowu próbuje uderzyć wnuczkę. W jej obronie tym razem staje Antonio. Siostry długo rozmawiają o trudnej sytuacji w domu.

Emisja od wtorku do piątku o godz. 16:00 na kanale TELE 5.

Materiały Tele5Comments

  1. a dziś patrzac na wykrzywiną gębę Antonia od razu można wywnioskować ze to zły człowiek. A ci napewno uwierzą w jego bajki

  2. niektóre sceny są żałosne

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.