Odc. 49/101: Lucrecia odwiedza brata w więzieniu. Antonio radzi jej, żeby jak najszybciej zaszła w ciążę. Adwokat informuje syna Gregorio, że wkrótce odbędzie się rozprawa w jego sprawie, a do tego czasu będzie musiał pozostać w areszcie. Pedro znajduje idealny dom na sierociniec. Mężczyzna nie ma jednak pomysłu, skąd wziąć pieniądze na jego wynajem. Kiedy Camila rozmawia z lekarzem o matce, Elvira ucieka ze szpitala. Kobieta chce, żeby Pedro wypisał jej jeszcze raz czek. Ibarra oznajmia, że nie jest w stanie jej pomóc. Elvira wpada w histerię. Mężczyzna dzwoni do Camili, żeby przyjechała po matkę. Kiedy kobieta zjawia się, Lucrecia zagradza jej drogę. Nagle pojawia się Pedro i wyjaśnia kochance sytuację. Lucrecia przeprasza za swoje zachowanie i całuje Ibarrę na oczach Camili. On, chcąc odegrać się na Camili, odwzajemnia pocałunek. Fabiola chce zniknąć z domu, żeby uniknąć rozmów z matką na temat swojego chłopaka. Armando decyduje się wyznać prawdę Fabioli, ale ich rozmowę przerywa przyjaciółka dziewczyny, która zabiera ją na egzamin. Doris próbuje wyciągnąć od Tracy informację na temat związków swoich córek. Gregorio dowiaduje się o aresztowaniu syna. Postanawia zatrzymać go w zamknięciu jak najdłużej. Prosi o pomoc Brigitte. Ona radzi mu, żeby przekonał Renato do złożenia donosu na Antonio. Negrete odwiedza męża Elviry w szpitalu. Panowie dochodzą do porozumienia.

Odc. 50: Camila rozmawia na osobności z Pedro. Wyznaje mu, że poznała prawdę i już wie, że nigdy nie chciał jej oszukać ani zostawić na ulicy. Wyznaje mu miłość. Całują się. Pedro jednak chce wiedzieć, co łączy ją z Antonio. Pyta ją o pocałunek na komisariacie, którego sam był świadkiem. Kobieta nie wie, co ma odpowiedzieć. Camila zabiera matkę. Pedro obiecuje jej, że zrobi wszystko, co w jego mocy, żeby mogła zrealizować czek. Renato zgadza się złożyć donos na Antonio w zamian za pieniądze. Brat Lucrecii wychodzi na wolność. Od razu jedzie do domu, żeby zobaczyć domniemany testament matki. Między ojcem a synem dochodzi do kłótni. Antonio obiecuje Gregorio, że odbierze mu „El Alcatraz”. Florencia nie może zdecydować się, kto bardziej się jej podoba – José czy Armando. Rosita radzi jej, żeby wyjaśniła swoją sytuację z Claudio. W międzyczasie Fabiola i Armando kłócą się. Doris jedzie do domu Brigitte, żeby wziąć o niej namiar na Lucasa, ale asystentka przyjaciółki nie wpuszcza jej. Lucrecia chce, żeby Jenny zaprzyjaźniła się z Camilą. Raúl wpada na nowy trop Mariany.

Odc. 51: Pancho mówi Gregorio, że Pedro jedzie do Los Angeles. W mieście prawdopodobnie przebywa Mariana. Gregorio denerwuje się i dzwoni do Valentina, który wyraźnie boi się odnalezienia zaginionej. Claudio telefonuje do Florencii, aby powiedzieć jej, że bardzo mu na niej zależy. Pedro wchodzi do ciemnego domu i zostaje zaatakowany od tyłu. Sara i Gabriel pomagają mu. Mężczyzna nie chce jechać ani na policję, ani do szpitala, ponieważ uważa, że został uderzony przez bezdomnego chłopaka, któremu chce pomóc. Doris i Pancho kłócą się. Pancho mówi, że wie, że kobieta jest kochanką Gregorio. Antonio rozmawia z córkami o Camili, oczekuje chwili, kiedy otrzyma rozwód i będzie mógł ożenić się z ukochaną. Jego córki nie chcą jednak kontynuować tego tematu. Lucrecia z Jenny zastawiają pułapkę na Camilę. Maria nie pochwala postępowania Elviry w stosunku do córki. Elvira wyrzuca ją. Renato i Rita zastanawiają się, jak wyłudzić pieniądze od Gregorio. Doris wychodzi w nocy z pokoju teścia. Przypadkowo spotyka swojego męża.

Odc. 52: Doris wychodzi w nocy z pokoju Gregorio. Przypadkowo spotyka swojego męża, który chce wiedzieć, co jego żona robiła w pokoju teścia. Doris wymyśla wymówkę – poszła do Gregorio, aby dać mu tabletki na ciśnienie. Fabiola jest zła na Antonio i nie chce się z nim kontaktować. Przed Tracy i Valentinem udaje jednak, że jest bardzo zakochana. Gregorio mówi Valentinowi, że powinien był zabić Marianę wiele lat temu i chce naprawić swój błąd. Margarito rozpoznaje Marianę, mówi jej, jak się nazywa i czyją jest żoną, jednak kobieta niczego nie pamięta. Mariana opowiada Manuelowi o tym, czego dowiedziała się od Margarito. Manuel twierdzi, że kobieta zna Pedro, ponieważ we śnie często wspomina jego imię. Renato i Rita zastanawiają się, jak wyłudzić pieniądze od Gregorio lub Antonio. Proszą Jaimego o pomoc. Pedro zamierza jechać do Los Angeles, aby odszukać żonę. Jenny telefonuje do Pedro z aparatu Camili, aby przekonać mężczyznę, że to właśnie Camila wynajęła ją, aby udawała Marianę. Elvira namawia córkę, aby pogodziła się z Pedro i wyszła za niego za mąż. Camila nie chce o tym słyszeć i zamierza wyjechać do Los Angeles, aby tam podjąć pracę.

Emisja od wtorku do piątku o godz. 16:00 na kanale TELE 5.

Materiały Tele5


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.