fot. Venevision

Odc. 45/101: Lucrecia podsłuchuje rozmowę Tracy z Domitilą. Z niej dowiaduje się, że Camila pojechała rozmówić się z ojczymem. Radzi bratu, żeby towarzyszył kobiecie. Renato oznajmia pasierbicy, że ma zamiar rozwieść się z jej matką, bo nie jest kobietą, za jaką ją uważał. Nagle pojawia się Antonio. Renato zamyka się w pokoju z zamiarem ucieczki. Pedro spotyka się z kapitanem Rivero. Mówi mu o historii czeku Elviry i zastanawia się, dlaczego właśnie Renato chciał go spieniężyć. Rivero jedzie z Pedro do domu Renato, żeby przesłuchać go. Na miejscu zastają Camilę i Antonio. Kobieta postanawia zemścić się za Lucrecię i potwierdza mu, że jest z Negrete. Gregorio umawia się z Lucasem i odbiera fałszywy testament. O spotkaniu dowiaduje się Doris. Synowa prosi Brigitte, żeby dała jej namiar na Lucasa. Ma zamiar wyciągnąć od niego wszystko, co wie na temat Gregorio. Fabiola sądzi, że Armando się na nią gniewa. Dzwoni do niego, kiedy on wspomina ich romantyczne chwile. Umawiają się na spotkanie następnego dnia.

Odc. 46: Camila poznaje prawdę na temat czeku. Elvira wyznaje jej, że to pieniądze, które Pedro dał Estebanowi po tym, jak wygrał od niego „El Talismán”. Kobieta przeprasza córkę, że jej nie posłuchała, kiedy ta ostrzegała ją przed Renato. Camila odzyskuje wiarę w Pedro. Antonio jest wściekły. Camila i Elvira nadal nie mogą pojąć, jak czek znalazł się w rękach Renato. W międzyczasie policja przesłuchuje go. Gregorio ma dość Panchito. Mówi mu, że usunie go z testamentu, jako że nie interesuje go bogactwo. Ma zamiar zapisać swój majątek organizacji charytatywnej. Panchito żałuje swoich słów. Valentín martwi się śledztwem w sprawie zaginięcia Mariany. Mówi Gregorio, że powinni zabić ją zamiast porzucać w Los Angeles. Mężczyzna obawia się, że żona Pedro wróci i przypomni sobie wszystko, co jej zrobili. Gregorio obiecuje, że jeśli tak stanie się, zabije ją. Margarito widzi kobietę i jest przekonany, że chodzi o Marianę. Biegnie do niej, ale ona nie słyszy go i odjeżdża. Armando opowiada ciotce o zmartwieniach matki. María postanawia jechać do Fresno, żeby wesprzeć siostrę w trudnych chwilach.

fot. Venevision {focus_keyword} „El Talismán” - Odc. 45-48 eltalisman 46 e1406026100117
fot. Venevision

Odc. 47: Elvira jest zrozpaczona, bo Renato ma zamiar się z nią rozwieść. Camila i Antonio tłumaczą jej, że mężczyzna chciał jedynie dobrać się do jej majątku i nigdy nie był w niej zakochany. Nagle zjawia się policja, która oskarża Renato o oszustwo. Elvira ze łzami w oczach błaga męża, żeby wyznał jej prawdę. Mężczyzna daje jej do zrozumienia, że poślubił ją jedynie dla jej pieniędzy, a następnie wyrzuca ze swojego domu. Antonio wyjaśnia kobiecie, że jako żona ma prawo do połowy majątku męża, więc kobieta decyduje się zostać w domu Renato. Mężczyzna wpada w szał i wyładowuje swoją złość na Elvirze. Antonio staje w jej obronie. Rzuca się na oszusta z pięściami i nokautuje go. Policja zabiera Negrete za napaść, a karetka przewozi Renato do szpitala. Raúl informuje Pedro, że detektyw odnalazł w L.A. jego przyjaciela, Margarito. Ibarra prosi przyjaciela, żeby także zlecił sprawdzenie Renato. Raúl radzi Pedro, żeby zaprzestali poszukiwań Mariany. Jest przekonany, że kobieta nie żyje. Gregorio pokazuje Lucrecii testament, w którym figuruje jako jedyny spadkobierca „El Alcatraz”. Kobieta nie wierzy i uprzedza, że ma zamiar sprawdzić prawdziwość dokumentu. Fabiola chce dowiedzieć się czegoś o seksie. Prosi siostrę, żeby towarzyszyła jej w wizycie w seks-shopie. Dziewczyny natykają się na siostrę, która postanawia im pomóc. Doris orientuje się, że córki szukały w Internecie informacji na temat seksu. Pedro i Raúl jadą do szpitala. Na miejscu Ibarra natyka się na Camilę, która przyjechała do kliniki z powodu matki. Mężczyzna słyszy, jak ukochana mówi, że martwi się o Antonio. Camila i Pedro kłócą się. Mężczyzna oskarżą ukochaną, że zdradzała go z Antonio. Kobieta odpiera zarzuty, ale zapowiada, że nie chce go więcej widzieć. Antonio prosi adwokata, żeby przetrzymał go w areszcie. Nagle pojawia się Rita, która oferuje mu pomoc.

Odc. 48: Antonio maltretuje i obraża Ritę. Kobieta grozi mu, że jeśli Renato umrze, zgnije w więzieniu. Camila odwiedza Antonio. Mężczyzna każe Lucrecii, żeby przyjechała do aresztu z Pedro. Antonio prosi Camilę o pocałunek, żeby miał co wspominać, siedząc w areszcie. Kobieta zgadza się. Wówczas pojawia się Pedro. Elvira cierpi po zdradzie męża. Syn staje w obronie matki. Armando idzie na Uniwersytet spotkać się z Fabiolą. Niestety, myli auta i wsiada do samochodu Florencii. Chłopak wymawia się, że jest bratem bliźniakiem José. María radzi siostrze, żeby skupiła się na dzieciach. Elvira jest zdecydowana pogodzić córkę z Pedro, bo za wszelką cenę chce odzyskać czek. Córka jednak odmawia proszenia Ibarry o cokolwiek. Elvira jest zła na córkę.

Emisja od wtorku do piątku o godz. 16:00 na kanale TELE 5.

Materiały Novela tv


2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.