Odc. 17/101: Pedro wpada w pułapkę zastawioną przez Lucrecię i Antonio. Camila sądzi, że Pedro okłamał ją w sprawie żony oraz zataił przed nią swój romans z córką Gregorio. Antonio korzysta z okazji, żeby pocieszyć ją. Kobieta nie chce słuchać Pedro. Camila opowiada Tracy o kłamstwach Ibarry. Przyjaciółka uświadamia jej, że ponownie padła ofiarą kłamstw rodzeństwa Negrete. Tracy zabiera Camilę na komisariat, gdzie policja potwierdza jej, że Mariana jest nadal uważana za zaginioną. Tymczasem Pedro odwiedza „El Alcatraz” i żąda od Lucrecii wyjaśnień. Kobieta zrzuca całą winę na brata i wybiela się w oczach Ibarry. Doris widzi Lucrecię z Pedro. Natychmiast zawiadamia Gregorio. Elvira oddaje Antonio lekarstwo, którym podtruwa Antonio. Wspólnik przebiegle pobiera odciski palców na butelce z trucizną, żeby mieć pewność, że Elvira nie zrzuci w przyszłości na niego winy. José Armando chce rozkochać w sobie obie siostry Negrete. Tymczasem Fabiola i Florencia chcą przedstawić sobie chłopaka, co znacznie komplikuje sprawy.

fot. Venevision
fot. Venevision

Odc. 18: Gregorio widzi Pedro na swoich ziemiach. Postanawia go zabić. Lucrecia błaga ojca, żeby tego nie robił. Ibarra wraca do domu i zastaje w nim Camilę. Kobieta chce oferować mu swoje przeprosiny. Mężczyzna wybacza jej. Godzą się. Lucrecia dowiaduje się, że Ibarra wrócił do jej rywalki. Postanawia zmienić swoją taktykę: chce zdobyć Pedro na litość. W tym celu mówi Anotnio, że Camila wie, że to on zatrudnił kobietę, żeby odgrywała rolę żony Pedro. Wściekły mężczyzna bije ją. Kobieta planuje przekonać Pedro, że padła ofiarą gniewu ojca. José Armando udaje się uwieść Fabiolę i Florencię. Chłopak nie ma pojęcia, że również Claudio zakochał się we Florencii. Chłopak umawia się z dziewczyną w kościele.

fot. Venevision
fot. Venevision

Odc. 19: Camila i Pedro oficjalnie zostają parą. Kobieta ze względu na pracę przeprowadza się na „El Talismán”. Jednak z uwagi na plotki – Pedro nadal pozostaje mężczyzną żonatym – Camila zamieszkuje w domku na ranczo, a nie głównej rezydencji. Kobieta informuje o swojej decyzji rodzinę. Elvira stara się odwieść córkę od jej decyzji. José Armando zdradza siostrze, że ich matka spotyka się z milionerem. Camila jest zaniepokojona. Martwi się także, że matka będzie chciała wpłynąć na brata, żeby pomógł jej w zemście na Gregorio. I nie myli się. Elvira wmawia synowi, że musi zniszczyć wnuczki Negrete, bo inaczej one zranią go. Tymczasem on, nie chcąc, zaczyna zakochiwać się w Fabioli. W międzyczasie Lucrecia odzyskuje siły po uderzeniach Antonio i idzie do Pedro, żeby wzbudzić w nim litość. Ma zamiar dostać się na hacjendę i już jej nie opuszczać.

fot. Venevision
fot. Venevision

Odc. 20: Pobita Lucrecia pojawia się w „El Talismánie”. Pedro wzywa pomoc medyczną. Chcąc uniknąć nieporozumień z Camilą Pedro idzie z nią pomówić. Kobieta jest zła. Stawia ultimatum: albo ona, albo Lucrecia. Nie wierzy w pobicie rywalki i postanawia sama przekonać się na własne oczy. Na miejscu Camila orientuje się, że Lucrecia wcale nie ma się tak źle, jak mówi, a wszystko jest częścią planu, który obmyśliła. Lucrecia upiera się przy tym, że padła ofiarą furii ojca. I błaga, żeby Pedro nie wyrzucał jej. Camila zmusza ja do odejścia. Wzywa Antonio, żeby zajął się swoją siostrą. Brat przyjeżdża po Lucrecię i zawozi ją do szpitala. Elvira i Renato idą razem na przyjęcie. Matka Camili planuje uwiedzenie bogatego kochanka i zostanie z jego pieniędzmi. Nie wie jedynie, że jej przyjaciel ma takie same plany wobec niej. Na przyjęciu natykają się na Gregorio, który korzysta z okazji i próbuje uwieść byłą kochankę. Widząc, że kobieta gardzi nim, opowiada Renato o swoim romansie z Elvirą. Na koniec dodaje, że zależy jej tylko na pieniądzach. Renato postanawia wykorzystać zdobytą wiedzę w manipulacji Elvirą. Z kolei Doris przestrzega Elvirę przed romansem z Gregorio i radzi jej, żeby chroniła córkę przed Antonio. Na koniec imprezy Elvira i Renato wychodzą razem. Mężczyzna całuje ją. Florencia słyszy, jak ojciec mówi o innej kobiecie. Chce wiedzieć, czy Antonio myśli o rozwodzie. Negrete przyznaje jej rację. Wyjaśnia, że jego małżeństwo już od dawna nie jest takie, jak być powinno. Dodaje, że ma zamiar dać sobie szansę na szczęście u boku innej kobiety, ale nie zdradza jej tożsamości. Dziewczyna podejrzewa, że może chodzić o Camilę. Florencia rozmawia z Fabiolą. Obie postanawiają połączyć siły, żeby nie dopuścić do rozpadu ich rodziny. Lucrecia w szpitalu błaga Pedro, żeby ugościł ją na swojej hacjendzie. Mężczyzna odmawia i po raz kolejny mówi jej, że jest zakochany w Camili. W klinice pojawia się inspektor. Antonio oskarża ojca o pobicie siostry. Następnie okłamuje policję, że ojca nie ma w „El Alcatraz”, chcąc uniknąć jego aresztowania.

Emisja od poniedziałku do czwartku o godz. 18:55 na kanale TELE 5.

Materiały Novela tv


12 KOMENTARZE

  1. Czy ktoś ogłądał to już w orginale??? Ciekawe jaka bedzie żona Pedra jak sie odnajdzie. Czy pomoże mu, czy powróci jako jędza bo sie okaże ze w głowie jej sie pomieszało i nagle zakocha sie w Pedrze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.