“El Príncipe – Dzielnica zła” – Odcinek 26: Morey chce aresztować Khaleda

W 26. odcinku serialu „El Príncipe – Dzielnica zła”: Morey przekonuje Serrę, że powinni aresztować Khaleda. Emisja 18 lipca 2017 o godz. 22:20 w TVP 1 .

Dzięki materiałom wykradzionym z komputera agentki Hidalgo, Morey nabiera pewności, że centrala wywiadu ukrywała przed nim ważne informacje. Policjanci tropią zabójcę, który zlikwidował w szpitalu rannego dżihadystę. Wkrótce na oczach Fátimy ginie brat ofiary, który usiłował przekonać ją, że Khaled jest przywódcą terrorystów. Szantażowana przez kuzynkę Leila musi po raz kolejny zdobyć pieniądze, aby Faruq się nie dowiedział, że nie jest ojcem jej dziecka. Stając w obliczu zagrożenia ze strony bezwzględnego Lameli, szefowie wrogich gangów narkotykowych z El Príncipe rozmawiają o możliwości połączenia sił. Morey namawia Serrę do aresztowania Khaleda bez nakazu sądowego.

Materiały TVP / Fot. Telecinco

„El Príncipe – Dzielnica zła” (El Príncipe), sezon 2, serial, Hiszpania 2014-2015; Reżyseria: Norberto López Amado; Występują: Álex González, José Coronado, Rubén Cortada, Hiba Abouk i inni; Strona: www.novela.pl/el-principe-dzielnica-zla/

[tabs tab1=”El Príncipe – Dzielnica zła – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.