“El Príncipe – Dzielnica zła” – Odcinek 22: Khaled szykuje zamach bombowy

W 22. odcinku serialu „El Príncipe – Dzielnica zła”: Agenci odkrywają plany Khaleda. Morey wraca na komisariat. Emisja 20 czerwca 2017 o godz. 22:10 w TVP 1 .

Agenci podsłuchują rozmowę Khaleda z przywódcami dżihadystów. Wynika z niej, że w ciągu trzech dni planują przeprowadzić zamach bombowy na wielką skalę w El Príncipe. Khaled musi zdobyć pieniądze na zakup materiałów wybuchowych od rosyjskiej mafii. W tym celu próbuje przejąć handel narkotykami od dwóch rywalizujących bossów: Anibala i Faruqa. Zabija ich dilerów. Przy okazji pozoruje, że za wszystkim stoi konkurencja. Agent Morey przekonuje dowództwo wywiadu, że musi wrócić do El Príncipe jako komisarz policji, aby zniweczyć plany terrorystów. Prosi Fátimę o potajemne spotkanie – pierwsze od czasu ich rozstania.

Materiały TVP / Fot. Telecinco

„El Príncipe – Dzielnica zła” (El Príncipe), sezon 2, serial, Hiszpania 2014-2015; Reżyseria: Norberto López Amado; Występują: Álex González, José Coronado, Rubén Cortada, Hiba Abouk i inni; Strona: www.novela.pl/el-principe-dzielnica-zla/

[tabs tab1=”El Príncipe – Dzielnica zła – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.