„Dziedziczka” – Odcinek 68: Mateo demaskuje Julietę

W 68. odcinku telenoweli „Dziedziczka”: Julieta wpada w pułapkę Mateo. Emisja 21 lutego 2024 o godz. 15.00 i 19.35 w Novelas+.

Simón wyznaje braciom, że czuje się winny śmierci ojca. Próspero jest w szoku, gdy widzi, że Débora opuściła szpital i wróciła do zdrowia. Rosa broni dobrego imienia Severiana przed Julietą. Sara mówi Simonowi, że nie zamierza walczyć o spadek, który jej się nie należy. Débora ma pretensje do Dantego, że powiedział Sarze, że jest jej ojcem. Sara wyjaśnia matce, że czuje się odpowiedzialna za firmę Del Monte i dlatego nie złożyła wypowiedzenia.

Mateo pyta Juana, co zamierza zrobić z Sarą i dzieckiem, które oczekuje. Juan chwali Sarę za jej decyzję – wybrała spokojne życie i postąpiła szlachetnie, stawiając dobro dziecka ponad wszystko inne. Przyznaje jednak, że wciąż ją kocha, gdyż jest kobietą jego życia. Dante wyjawia Juanowi, że firma Campo Verde należy do Pedra. Mateo nie zamierza dłużej milczeć w sprawie dziecka. Zastawia pułapkę na Julietę, by rodzina usłyszała, że to on jest ojcem jej dziecka.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji o telenoweli „Dziedziczka” na stronie www.novela.pl/dziedziczkaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.