„Dziedziczka” – Odcinek 41: Wyniki badań DNA

W 41. odcinku telenoweli „Dziedziczka”: Julieta wręcza Juanowi wyniki badań na ojcostwo. Emisja 15 stycznia 2024 o godz. 15.00 i 19.35 w Novelas+.

Sara przekonuje Pedra, że powinni pomóc Mateo wyjść z nałogu. Bertha przyznaje się Brayanowi i Jessice, że miała romans z Concho, ale on ją zdradził. Modesto informuje Simona o odejściu Lucasa z hacjendy. Beatriz i Cornelio awanturują się. Adela mówi Salvadorowi, że Pedro przegonił ją z hacjendy. Juan dowiaduje się od Simona, że Lucas i Amado są braćmi i chcą odnaleźć swoją matkę. Rosa nakrywa Berthę w objęciach Prospera. Wścieka się i wyrzuca Berthę.

Dante uważa, że Lucas jako pierwszy z braci Del Monte straci spadek po ojcu. Julieta wręcza Juanowi kopertę z winikami badań DNA – to on jest ojcem dziecka, którego oczekuje. Juan proponuje jej, żeby została na hacjendzie do czasu narodzin dziecka i jednocześnie przypomina, że jego serce należy do Sary.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/dziedziczkaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.