„Dziedziczka” – Odcinek 40: Mateo bierze sprawy w swoje ręce

W 40. odcinku telenoweli „Dziedziczka”: Mateo jest przekonany, że Julieta urodzi jego dziecko. Emisja 12 stycznia 2024 o godz. 15.00 i 19.35 w Novelas+.

Lucas orientuje się, że ktoś go śledzi. Mateo oznajmia Juanowi, że Julieta spodziewa się jego dziecka. Sara i Pedro nie kryją zaskoczenia tą wiadomością. Simón znajduje Lucasa leżącego nieprzytomnie na placu. Okazuje się, że został pobity.

Juan uprzedza Julietę, że będą musieli wykonać badania DNA na potwierdzenie ojcostwa. Mateo jest przekonany, że Julieta spodziewa się jego dziecka. Julieta udaje obrażoną brakiem zaufania Juana. Przysięga mu, że jest jedynym mężczyzną w jej życiu. Juan chce mieć jednak pewność, że nie jest oszukiwany.

Tadeo śnią się koszmary. Mateo traci przytomność od nadmiaru alkoholu i potrzebuje pomocy lekarskiej. Sara pociesza Pedra i obiecuje mu, że wspólnymi siłami pomogą Mateo wygrać z nałogiem.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/dziedziczka





Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.