„Drogocenna perła” – Odcinek 97: Franz poznaje sekret Amelii

W 97. odcinku telenoweli „Drogocenna perła”: Manfred jest gotowy zabić Franza. Emisja 31 stycznia 2024 o godz. 16.50 i 21.25 w Novelas+.

Gertrude odkrywa, że Manfred ukradł całą jej biżuterię. Laura i Artur odwiedzą Tavinha. Zefinha wywiązuje się z obietnicy danej Manfredowi i mówi Ernestowi, że Amélia spotykała się z Manfredem zanim poznała Franza. Cícero potwierdza jej słowa, co niepokoi Ernesta. Dália sugeruje mężczyźnie, że powinien porozmawiać szczerze z synową.

Manfred zjawia się ranny w domu Amelii i błaga o pomoc. Franz wpada w złość, gdy zastaje Manfreda w swoim domu i wyrzuca go za drzwi. Moacir zapewnia Ernesta, że odzyska akcje spółki, które nabył Manfred. Vitor i Silvia w końcu mogą nacieszyć się sobą.

Lola wyznaje Elisie, że kocha Daviego. Aurora tymczasem przyznaje się, że straciła głowę dla Fabrisia. Ernest prosi Amelię, by powiedziała mu prawdę o swoim związku z Manfredem. Franz słyszy ich rozmowę i ponownie wpada w złość. Perła zauważa, że jej rodzice się kłócą. Manfred oznajmia Gertrude, że Franz zniszczył mu życie i dlatego musi umrzeć.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/drogocenna-perlaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.