„Drogocenna perła” – Odcinek 72: Ślub Ernesta

W 72. odcinku telenoweli „Drogocenna perła”: Franz wraca do domu. Ernest bierze ślub z Gertrude. Emisja 27 grudnia 2023 o godz. 16.50 i 21.25 w Novelas+.

Sonan postanawia udać się w zaciszne miejsce, by oczyścić umysł. Aurora wychodzi za mąż za Daviego. Davi postanawia poszukać pracy. Amélia chce wyjechać za pracą, czego nie popiera Mundo. Manfred zaprasza Amelię na ślub rodziców. Franz chwyta się dorywczej pracy, by zarobić na jedzenie. Próbuje kontynuować podróż autostopem, ale kierowca samochodu orientuje się, że jest zbiegiem. Na szczęście w porę udaje mu się uciec przed policją. Matilde cierpi z powodu rozłąki z Sonanem i chce do niego dołączyć. W gazecie pojawia się zdjęcie Franza.

Gertrude cieszy się, że w końcu nadszedł dzień jej ślubu. Manfred wypomina Ernestowi, że ostatnim razem posłużył się szantażem, by zmusić Iolendę do ślubu. Ma nadzieję, że tym razem bierze ślub z miłości i naprawdę kocha jego matkę. Amélia nie chce zabrać córki na ślub dziadka. Gdy Perła wymyka się z domu, żeby jednak wziąć udział w ceremonii, wybiega za nią z mieszkania i tak natyka się na Franza. Perła przekonuje niezdecydowanego dziadka do ślubu. Amélia zabiera córkę do domu, gdzie czeka na nią Franz.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/drogocenna-perlaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.