“Cienie Calendy” – Odcinek 1

W drodze do Calendy, Sara i jej córka mają niewielki wypadek. Ich samochód uderza w coś lub kogoś, lecz gdy

W drodze do Calendy, Sara i jej córka mają niewielki wypadek. Ich samochód uderza w coś lub kogoś, lecz gdy wychodzą sprawdzić, co się stało, nie znajdują ofiary. Leire, przekonana, że usłyszała jakiś dziwny dźwięk, wchodzi do lasu. Spostrzega świecące oczy, obserwujące ją z daleka, które wzbudzają w niej lęk, a jednocześnie napawają zainteresowaniem. Później następuje cisza.

Zdarzenie na drodze wjazdowej do miasta jest początkiem kolejnych tragicznych wydarzeń. Sara i Leire docierają do Calendy. Sara pragnie odbudować swoje życie z Davidem, dowódcą jednostki wojskowej w czasach wojny domowej, jej mężem i ojcem Sary. Niestety, tej samej nocy kapitan Costa znika w tajemniczych okolicznościach. Nikt z posterunku na którym pracuje nie wie, co się z nim stało. Rozpoczyna się poszukiwanie.

David obiecał żonie, że zostawi dawny styl życia, pełny niebezpiecznych dochodzeń, akcji wojskowych i tajnych operacji policyjnych. Wszystko jednak wskazuje, że nie dotrzymał złożonej obietnicy.

Materiały novela.pl / Fot. Antena 3

Emisja 3 października o godz. 19:30 w AXN White.

“Cienie Calendy” (Luna, el misterio de Calenda), serial, Hiszpania 2012-2013; Reżyseria: Laura Belloso, David Bermejo; Występują: Belén Rueda, Lucía Guerrero, Álvaro Cervantes, Fran Perea, Olivia Molina, Macarena García, Daniel Grao, Leonardo Sbaraglia.

[tabs tab1=”Galeria”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.