„Bogaci też płaczą” – Odcinek 30: Zatrucie

W 30. odcinku telenoweli „Bogaci też płaczą”: Mariana mdleje w kościele. Emisja 2 czerwca 2023 o godz. 15:00 i 19.35 w Novelas+.

Mariana prosi Lizzi, by nie wspominała nikomu, że zemdlała. Guadalupe dowiaduje się, że cierpi na chorobę zwyrodnieniową, która będzie się pogłębiała. Mariana opowiada Britny o swoich dolegliwościach. Guadalupe zgadza się zostać narzeczoną Diega. Constanza próbuje skusić Luisa Alberta powrotem do kasyna. On jednak nie zamierza jej ulec i wyjaśnia dlaczego. Matilde donosi Sorai, że Mariana czuje się coraz gorzej.

Luis Albert podpisuje umowę z ważnym inwestorem. Ojciec Guilleremo mówi Britny, że Polo musi uszanować jej wybór i nie powinna mu ulegać. Doktor Murillo bada Marianę. Polo cieszy się, gdy Britny oświadcza mu, że zerwała z Santiagiem. Luis Alberto zauważa, że Marianie coś dolega.

Nadchodzi dzień ślubu Mariany i Luisa Alberta. Don Alberto odprowadza pannę młodą do ołtarza, gdzie czeka na nią przyszły mąż. Mariana mdleje na oczach wszystkich.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji o telenoweli „Bogaci też płaczą” na stronie www.novela.pl/bogaci-tez-placzaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.