„Bogaci też płaczą” – Odcinek 23: Na tropie winnego

W 23. odcinku telenoweli „Bogaci też płaczą”: Sandra znajduje fotografię mężczyzny, który wpędził ojca Mariany do grobu. Emisja 24 maja 2023 o godz. 15:00 i 19.35 w Novelas+.

Mariana wierzy w niewinność Luisa Alberta. Mówi mu o tym oraz wspomina, że Sandra przyznała się do kłamstwa. Santiago współczuje Britny, że rozstała się z Polem, ale uważa, że postąpiła właściwie, podążając za głosem serca. Mariana pyta Luisa Alberta, czy kocha Sorayę. On odpowiada, że nie, ale jest jej wdzięczny, że zawsze go wspierała i opiekowała się nim.

Patricia zostaje przeniesiona do działu archiwum z polecenia Sorai. Soraya uprzedza Marianę, że nie jest mile widziana na jej przyjęciu zaręczonym. Sandra pakuje walizkę i opuszcza dom. Nie spodziewa się, że ktoś obserwuje ją z ukrycia.

Soraya oznajmia Leonowi, że już wkrótce przejmą kontrolę nad konsorcjum Salvatierra. Mariana opowiada Fernandowi o rozmowie z Sandrą. Sandra dzwoni do Mariany, aby powiedzieć, że znalazła zdjęcie mężczyzny, który oszukał jej ojca. Mariana i Luis Alberto natychmiast do niej jadą. Niestety, po dotarciu na miejsce okazuje się, że kobieta nie żyje.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji o telenoweli „Bogaci też płaczą” na stronie www.novela.pl/bogaci-tez-placzaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.