„Bogaci też płaczą” – Odcinek 17: Poświęcenie Luisa Alberta

W 17. odcinku telenoweli „Bogaci też płaczą”: Luis Alberto wpada w pułapkę Leona. Emisja 16 maja 2023 o godz. 15:00 i 19.35 w Novelas+.

Mariana wypomina Luisowi Alberto, że namącił w głowie jej ojcu fałszywymi obietnicami, aby zmusić go do sprzedaży fabryki. Luis Alberto prosi ją, żeby dała mu szansę na wyjaśnienie wszystkiego. Proponuje, by pojechali do Toluki i porozmawiali z Sandrą. Mariana się zgadza.

León wyjawia Sorai, że to jej ojciec, Rafael, chciał odkupić firmę Pedra Villareala. Britny wspomina dzień, w którym Polo jej się oświadczył. Soraya prosi Diega, żeby śledził Marianę.

Don Alberto zapewnia Luisa Alberta, że chociaż jego syn jest nieudacznikiem, nigdy nikogo nie oszukał. Víctor wręcza Sandrze zapłatę za okłamanie Mariany. Luis Alberto oznajmia Marianie, że zdecydował się opuścić rodzinną rezydencję. Mariana pyta go, czy zamierza zamieszkać z Sorayą.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji o telenoweli „Bogaci też płaczą” na stronie www.novela.pl/bogaci-tez-placzaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.