„Bogaci też płaczą” – Odcinek 15: Niechlubna przeszłość

W 15. odcinku telenoweli „Bogaci też płaczą”: Mariana znajduje teczkę z imieniem ojca w archiwum konsorcjum Salvatierra. Emisja 12 maja 2023 o godz. 15:00 i 19.35 w Novelas+.

Don Alberto ostrzega syna, żeby nie bawił się uczuciami Mariany jak robił to z innymi dziewczynami. Luis Alberto zapewnia go, że kocha Marianę i nie skrzywdzi jej, bo tylko przy niej czuje się szczęśliwy.

Mariana i Luis Alberto urządzają sobie piknik. Luis Alberto wyjawia Trini, że zakochał się w Marianie. Elena postanawia porozmawiać z don Albertem na temat Luisa Alberta i jego nowej dziewczyny. Próbuje go przekonać, że Luis Alberto wcale nie kocha Mariany, a jedynie bawi się nią jak nową zabawką.

Santiago uczestniczy w zebraniu pracowników zakładu tekstylnego, którzy omawiają swoje żądania wobec właścicieli. Mariana przypadkiem natrafia na dokumenty dotyczące fabryki jej ojca. Jest w szoku, gdy na ostatniej stronie znajduje podpis Luisa Alberta.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji o telenoweli „Bogaci też płaczą” na stronie www.novela.pl/bogaci-tez-placzaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.