„Bogaci też płaczą” – Odcinek 14: Wieczór zwierzeń

W 14. odcinku telenoweli „Bogaci też płaczą”: Mariana i Luis Alberto wyznają sobie sekrety. Emisja 11 maja 2023 o godz. 15:00 i 19.35 w Novelas+.

Mariana i Luis Alberto chowają się w chatce przed burzą. Maikel przygotowuje reportaż o zaginięciu helikoptera, którym lecieli Luis Alberto i Mariana. Luis Alberto wyjawia Marianie, że Soraya została adoptowana. Opowiada jej także o okolicznościach śmierci brata i wyznaje, że ze strachu i z braku pewności siebie w dzieciństwie dopuścił się czynów, których żałuje. Mariana obiecuje, że się nim zaopiekuje, aby nigdy już nie czuł się samotny.

Felipe radzi Patricii, żeby odeszła z pracy w konsorcjum Salvatierrów. Obawia się, że Soraya zechce ją skrzywdzić. Don Alberto i Elena są zaniepokojeni brakiem wieści o Luisie Albercie i Marianie. Mariana także zwierza się Luisowi Albertowi. Opowiada mu o tym, jak ojciec załamał się po stracie fabryki produkującej sosy i odebrał sobie życie. Salvador wzywa pomoc przez radio.

Luis Alberto pojawia się w reportażu Maikela. Soraya dowiaduje się z telewizji, że Luis Alberto i Mariana żyją. Víctor mówi Leonowi, że Mariana jest córką poprzedniego właściciela fabryki produkującej sosy. León postanawia podzielić się nowiną z Sorayą. Sądzi, że dzięki niej Mariana mogłaby znienawidzić Luisa Alberta.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji o telenoweli „Bogaci też płaczą” na stronie www.novela.pl/bogaci-tez-placzaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.