„Bogaci też płaczą” – Odcinek 13: Awaryjne lądowanie

W 13. odcinku telenoweli „Bogaci też płaczą”: Mariana i Luis Alberto zatrzymują się na noc w drewnianej chatce. Emisja 10 maja 2023 o godz. 15:00 i 19.35 w Novelas+.

Mariana widzi, jak Luis Alberto odbiera motocykl z kasyna. Luis Alberto wyjawia jej, że odkąd skończył piętnaście lat ma problemy ze snem i wpadł w szpony hazardu. Komendant Becerra przynosi don Albertowi dowody, że to Manuel próbował go zabić. Soraya dowiaduje się, że Mariana poszła za Luisem Albertem do kasyna i pomogła mu stamtąd wyjść. León poznaje imię i nazwisko ojca Mariany – Pedro Villarreal. Przypomina sobie, jak kazał Luisowi Albertowi odkupić należącą do mężczyzny fabrykę produkującą sosy. Patricia ma wypadek. Mariana i Luis Alberto lecą helikopterem do Michoacán. Złe warunki pogodowe zmuszają ich do awaryjnego lądowania. Zatrzymują się w drewnianej chatce.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji o telenoweli „Bogaci też płaczą” na stronie www.novela.pl/bogaci-tez-placzaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.