„Bogaci też płaczą” – Odcinek 12: Zaangażowanie

W 12. odcinku telenoweli „Bogaci też płaczą”: Mariana pragnie pomóc Luisowi Albertowi. Emisja 9 maja 2023 o godz. 15:00 i 19.35 w Novelas+.

Luis Alberto zostaje pobity. Ludzie Osvalda zabierają mu telefon, portfel i motocykl. Rodzina Salvatierra gratuluje Marianie zdanego egzaminu. Luis Alberto wraca do domu posiniaczony. León wyjawia don Albertowi, że jego syn został pobity, bo ma niespłacone długi w kasynie. Don Alberto postanawia odciąć syna od pieniędzy.

Luis Alberto wraca do kasyna. Podchodzi do niego Mariana w stroju kelnerki. Osvaldo namawia Luisa Alberta do postawienia pieniędzy w zakładach. Soraya próbuje potrącić Felipe samochodem, bo pokrzyżował jej plany. Następnie grozi Patricii, że zemści się na niej za to, że wygadała się Luisowi Albertowi.

Luis Alberto nie chce się spotkać z Sorayą, choć ona bardzo nalega. Elena obiecuje Sorai, że pomoże jej odzyskać młodego Salvatierrę. Mariana dowiaduje się, że Luis Alberto ma problemy finansowe i jeśli nie zwróci pożyczonych pieniędzy, czekają go poważne problemy.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji o telenoweli „Bogaci też płaczą” na stronie www.novela.pl/bogaci-tez-placzaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.